Marka Eva Minge powstała w 1989 roku, jej założycielka – Ewa Minge od lat regularnie prezentuje swoje kolekcje na najbardziej prestiżowych, światowych wybiegach m.in. w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Montrealu, Cannes, Kijowie, Barcelonie, Berlinie czy Dubaju.
Eva Minge Haute Couture A/W 2018/2019
Historia      Sklep       Blog     Kontakt
Szukaj:
shop@evaminge.com

Kiedy nie wiesz dokąd iść…

Kiedy nie wiesz dokąd iść…

Kiedy nie wiesz dokąd iść… zatrzymaj się. Może to nie jest twoja droga? Może idziesz, bo ktoś cię tam postawił i pchnął? Może idziesz, bo każda inna wydaje ci się niebezpieczna i nieznana? Moda to taki kierunek w którym trudno zbłądzić. Oooo już słyszę te krzyki krytyków mody!  Modę odkrywają tak naprawdę tylko odważni. Inni ją noszą, uprawiają, powielają. Zastanów się kim chcesz być w życiu i jak ważny jest dla ciebie twój styl życia? Czy chcesz być dobrą kopią swojego idola czy sobą? Czy chcesz chodzić w cudzej skórze i zbierać za nią oklaski czy może masz odwagę być globtroterem? Odkrywcą? Czy potrafisz pójść tam gdzie nikt inny jeszcze nie poszedł? Z życiem jest jak z modą.

Tak barwne będzie jak sami sobie je pomalujemy. Lubisz porządek i szarość? Wspaniale! Bądź stonowany i bądź sobą. Kochasz tęczę? Zawieś się na niej i płyń w głąb swojej wyobraźni… maluj dowolnie każdy dzień. Miej odwagę wybrać swoją własną drogę… a my pomożemy Ci zebrać klocki z których ułożysz dowolnie siebie. Eva Minge Basic to nowa linia która świat luksusu uzupełnia w codzienność. Moja podstawa dobrego dnia… dobrej drogi.

Bluzy ze zdjęć znajdziecie w dziale “Eva Minge Basic”

 

Zapisz się do newslettera!

I odbierz 5% zniżki na zakupy w sklepie www.evaminge.com

Tak! Chcę otrzymywać newsletter.

FreshMail.pl