Koty Budują Dom
Dla Człowieków

Spełniając cudze marzenia budujesz szanse na spełnienie swoich.
A może nasze marzenie będzie twoim?

KUP KOTA

Dom życie

Każdy w swoim życiu ma marzenia. Czasami są one nierealne, szalone, niezwykłe. Bywa jednak, że są bardzo proste… żyć lub godnie umrzeć.

Moje marzenia były z serii niesamowitych i trudnych do spełnienia dla dziewczyny z prowincji wychowanej w zamkniętym komunistycznym kraju.

Udało mi się je zrealizować. Odwiedziłam z moimi kolekcjami największe stolice światowej mody, najbardziej prestiżowe wybiegi i stworzyłam silną międzynarodową markę. Dlaczego mi się udało? Zaczynałam z pustymi kieszeniami ale pełnym sercem.

Nigdy nie zapominałam, że siła i determinacja dana mi od losu powinna służyć także innym… słabszym.

Zawsze stawiałam na ludzi i zawsze wygrywałem dzięki ludziom. Pieniądze raz są, raz ich nie ma a człowiek to najwyższa wartość.

Przyjaźń, lojalność, odpowiedzialność społeczna.

Daje dużo z siebie i los mi daje w zamian sporo. My ludzie o większym potencjale, sile, odwadze powinniśmy zabierać w drogę
słabszych, chorych, przerażonych.

Powinniśmy być wsparciem i czasem przewodnikiem. Często ludzie odkrywają w sobie moc dzięki własnemu nieszczęściu. Ale często ktoś musi im pokazać drogę i pomóc wstać z kolan. Ktoś musi ubezpieczać ich pierwsze kroki w nowej przerażającej sytuacji jaką jest choroba, ciężka, śmiertelna i naznaczona smutkiem dla całej rodziny.

Spełniamy marzenia

Motyle w Paryżu – Fundacja Black Butterflies

Ewa Minge Couture F/W 17/18 – Paris Fashion Week 2017

Tak wyglądał paryski pokaz Ewy Minge od kulis!

Materiał wp.pl

źródło: wp.pl

DZIAŁAMY NA MIARĘ

Stworzyliśmy Dom Życie na Zielonej Górze z prywatnych środków. Otrzymaliśmy poparcie władz i społeczeństwa.

Zarabiamy sami na jego utrzymanie i uczymy naszych podopiecznych życia w zupełnie nowej dla nich rzeczywistości.
Uczymy szczęścia w niewątpliwie nieszczęśliwej sytuacji. Uczymy walki o siebie i pomagamy godnie przejść przez chorobę.

Stworzyliśmy dom, więc traktujemy się jak rodzina, dzięki czemu wzajemnie zawiązane relacje ułatwiają funkcjonowanie często całym
rodzinom. Osoba dotknięta ciężką choroba żyje bowiem w określonym środowisku i to środowisko także potrzebuje pomocy i wsparcia.

Działamy na miarę. Nasza pomoc jest docelowa i szeroka. Od opieki prawnej, przez psychologiczną, zajęcia hobbystyczne, wycieczki, imprezy okolicznościowe, naukę, szkolenia, zabawę aż po niezwykle ważne w chorobie

zadbanie o estetykę i urodę. Współpracujemy z Centrum Onkologii w Bydgoszczy, które jest naszym oficjalnym partnerem. Współpracujemy z Uniwersytetem zielonogórskim, Urzędem Marszałkowskim i Prezydentem Zielonej Góry. Sięgamy po fachowców z najwyższej półki aby dostarczyć niezbędnej wiedzy naszym podopiecznym.

Dom Życie jest placówka otwartą z licznymi zajęciami i gabinetami. Nasi podopieczni wybierają sami w czym chcą uczestniczyć i z jakich programów korzystać. Z Domu Życie korzysta ponad 150-ciu podopiecznych. Wspieramy także ich rodziny. Nie stosujemy żadnego ograniczenia wiekowego i zapewniamy rodzicom uczestniczącym w zajęciach opiekę nad dziećmi i wspólną zabawę.

Wybraliśmy szeroki wachlarz wsparcia i realizujemy go

KOLEJNY ETAP…

Prowadząc Dom Życie zauważyliśmy potrzebę stworzenia domu kolejnego etapu. Domu dziennej opieki z zapewnieniem całodniowego pobytu pod okiem profesjonalnych opiekunów.

Domu, w którym podopieczni poza zajęciami hobbystycznymi będą mieli profesjonalną, stałą rehabilitację, specjalistyczne wyżywienie, opiekę psychologiczna i swoich stałych opiekunów pełnych miłości i zaangażowania w ich życie nie tylko w naszym domu ale i swoim.

Nasi podopieczni dzisiaj w większości to ludzie samodzielni ale walczą z chorobą, która czasem niestety

wygrywa. Wówczas ich stan wymaga innej opieki i tę opiekę chcemy im i ich rodzinom zapewnić. Chcemy żeby godnie walczyli pomimo wszystko i czasem niestety godnie odchodzili.

Kolejny trzeci etap, który sobie wyznaczyliśmy to hospicjum. Hospicjum, które będzie odzwierciedleniem prawdziwego daru miłości.

Pomagają nam najlepsi

John Malkovich

John Malkovich

Josh Hartnett

Josh Hartnett

Keir Dullea

Keir Dullea

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz

Kaen

Kaen

Ryszard „Peja” Andrzejewski

Ryszard „Peja” Andrzejewski

Marcin „Różal” Różalski

Marcin „Różal” Różalski

Sokół

Sokół

Rafał Maślak

Rafał Maślak

KOTY BUDUJĄ DOM DLA CZŁOWIEKÓW

Wracając do marzeń. Moje się spełniają dzięki temu, że spełniam cudze, które już po bardzo wielu latach mojej charytatywnej działalności stały się moimi i ubrałam je w realny budynek i prawdziwy ciepły dom dla ludzi.

Kocham to co robię we wzornictwie przemysłowym i sztuce ale jeszcze bardziej kocham, to co udaje mi się zrobić w ludzkich sercach.

Każdy mój projekt ma swój udział w naszej fundacji. Mój ostatni projekt, który zrealizowałam będzie całkowicie służył ludziom potrzebującym naszego wsparcia. Piękne wzorniczo koty będą budowały „Dom dla Człowieków”. Ludzie robią wiele dla zwierząt i zwierzęta jak widać postanowiły zrobić coś dla ludzi.

Dochód ze sprzedaży unikatowych kotów, prawie dwumetrowych i ich miniaturowych braci zasili konto budowy kolejnych etapów Domu Życie. Kupując kota stajesz się członkiem naszej rodziny i zyskujesz swojego „magicznego kota o złotym sercu”. Symbol twojej wyobraźni i odpowiedzialności społecznej.

Koty Budują Dom Dla Człowieków